НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 11Янв

  Близько дев’яноста учнів навчальних закладів міста - членів наукових товариств ОМЦПО-МАН та Охтирської гімназії, студентів Охтирського коледжу СНАУ взяли участь у І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких та пошукових робіт учнів-членів МАН України та науково-практичній конференції «Сходинки до знань».

   4 січня 2018 року в Охтирській ЗОШ №3 учасників конкурсу вітали методист відділу освіти Охтирської міської ради Гонтаренко Н.І., заступник директора ОМЦПО-МАН  Попова Г.О., директор Охтирського краєзнавчого музею Мі­ще­н­­­ко Л.В.,  директор Охтирсь­кого МЦНБВПД Козир Т.О.

  Програма І (місь­кого) етапу Конкурсу передбачала: заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт, рефератів, тез; оцінювання навчальних досягнень уча­сників із базових дисцип­лін; захист науково-дослідницьких робіт, рефератів, тез.

  Під час заходу працювало 5 наукових відділень, де учасники захи­щали свої роботи в 22 секціях і виконували контрольні роботи з 8 шкільних дисциплін.

  Серед них: відді­лення мовознавства та літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства – секції: «Українська література», «Зарубіжна література», «Англійська мова», «Німецька мова», «Мистецтвознавство»; відділення історії, філософії та суспільствознавства – секції: «Всесвітня історія», «Історія України», «Історичне краєзнавство», «Правознавство», «Теологія, релігієзнавство та історія релігії», «Журналістика»; відділення наук про Землю – секції: «Геологія, геохімія та мінералогія», «Географія та ландшафтознавство», «Кліматологія та метеорологія», «Гідрологія»; відділення економіки – секції:  «Мікроекономіка та макроекономіка»,  «Фінанси, грошовий обіг і кредит»; відділення хімії, біології – секції: «Загальна біологія», «Зоологія, ботаніка», «Психологія», «Валеологія».

  У роботі журі конкурсу-захисту взяли участь 17 педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл міста Охтирки, Охтирської гімназії та ОМЦПО-МАН, директор Охтирського краєзнавчого музею, директор Охтирського місцевого центру з надання безплатної вторинної правової допомоги, наукові фахівці Гетьманського національного природного парку.

  33 юних науковців, які за сумою 3 видів конкурсу набрали більше 85 балів та посіли 1 місця у своїх секціях, представлять місто Охтирку в ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт учнів - членів МАН в лютому 2018 року в м. Суми.

  Науково-практична конференція «Сходинки до знань» працювала за секціями: «Ман-Юніор» (для учнів 7-9 класів) та «Юний дослідник» (для учнів 3-6 класів). Діти та учнівська молодь представляли свої дослідження у вигляді постерів та презентацій, набували досвіду участі у наукових конференціях, конкурсах.

  Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу та побажаємо їм успіху в подальших дослідженнях!

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.