НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 18Июл

  У нараді з питань реалізації в місті вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р.  №560 “Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг” під головуванням міського голови Ігоря Алєксєєва взяли участь представники Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, ТОВ “БРОКЕНЕРГІЯ” (Охтирська ТЕЦ), управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства

  В ході обговорення визначених Постановою завдань присутні вирішили звернутися до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства юстиції України, НКРЄКП щодо надання роз’яснень практичного застосування вимог вищевказаної Постанови та вжиття заходів по приведенню тарифів на послуги з постачання теплової енергії у відповідність до вимог чинного законодавства на опалювальний період 2019-2020 років.

  Міський голова доручив керівництву ТОВ “БРОКЕНЕРГІЇ” розробити заходи по приведенню тарифів у визначені Постановою показники.

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

   НАША  ДОВІДКА:

  Нагадаємо, Кабінет Міністрів України встановив граничні тарифи на житлово-комунальні послуги для українців на опалювальний сезон 2019-2020 років.

  Відповідно до урядового рішення, з початку опалювального сезону діятимуть такі тарифи.

  З постачання теплової енергії:

  у разі оснащення приладами обліку - 1400 гривень за 1 Гкал (з урахуванням ПДВ);

  у разі відсутності приладів обліку - 35,21 гривні за 1 кв. метр (з урахуванням ПДВ).

  З постачання гарячої води:

  за умови підключення рушникосушильників до систем постачання гарячої води - 83,66 гривні за 1 куб. метр (з урахуванням ПДВ);

  у разі їх відсутності - 75,74 гривні за 1 куб.м. (з урахуванням ПДВ).

  Оплата населенням міст обласного значення та Києва послуг з постачання теплової енергії і постачання гарячої води здійснюватиметься з урахуванням встановлених відповідними органами місцевого самоврядування тарифів, які не перевищують граничні ціни, що визначені Кабінетом міністрів України.

  Для міст районного значення, які мають обмежені бюджети, Уряд через Фонд регіонального розвитку виділив 3 млрд. грн. на енергомодернізацію комунальної сфери.

  Від редакції: Постанову №560 Кабміну можна назвати так: “Умудрись-ка мне добыть то, чего не может быть. Запиши себе названье, чтобы в спешке не забыть!”.

   

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.