НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 25Июл

  Так, граждане тунеядцы, хулиганы, алкоголики и алиментщики - кто хочет поработать?

  Визначені види суспільно-корисних оплачуваних робіт.

  Ще  в  травні на засіданні робочої  групи при виконавчому комітеті Охтирської міської ради щодо обговорення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» обговорили можливий перелік для відбування особами, на яких судом накладено адміністративне стягнення за несплату аліментів на утримання дитини, у вигляді суспільно-корисних робіт.

  За результатом роботи робочої групи підготовлено Проект рішення виконавчого комітету «Про визначення видів суспільно-корисних оплачуваних робіт та переліку підприємств і установ, у сфері відання яких перебувають об’єкти, на яких особи відпрацьовують адміністративні стягнення  у вигляді суспільно корисних робіт».

  З метою забезпечення виконання покарання особами, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт, відповідно до Закону України від 7 грудня 2017 року №2234 «Про  внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», статті 30-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Охтирської міської ради вирішив:

  1. Визначити перелік об’єктів для відбування особами, на яких судом накладено адміністративне стягнення за несплату аліментів на утримання дитини у вигляді суспільно-корисних робіт:

  1. Приватне підприємство «Жилкомсервіс»;

  2. Приватне підприємство «Базис»;

  3. Приватне підприємство «СІБ»;

  4. ТОВ «Водоочистка» ТОВ «Водоторгприлад»;

  5. Дочірнє підприємство «Верп» ТОВ «Водоторгприлад»;

  6. Комунальне підприємство «Благоустрій».

  2.  Визначити  види  для відбування особами, на яких судом накладено  адміністративне стягнення за несплату аліментів на утримання дитини  у вигляді суспільно-корисних робіт:

  1.  Облаштування, фарбування та ремонт об’єктів благоустрою.

  2. Підрізка та вирубка дерев, кущів, знищення бур’янів, висадка та побілка дерев.

  3. Прибирання та вивіз відходів з територій обслуговування багатоповерхових житлових будинків та території приватного житлового сектору.

  4. Участь у прибиранні стихійних сміттєзвалищ на території міста.

  5. Комплекс робіт з прибирання території міста.

  6. Очищення тротуарів та пішохідних містків від снігу та посипання їх піщано-сольовою сумішшю під час ожеледиці.

  7. Висадка зелених насаджень, розбивка клумб, квітників, скверів.

  8. Очищення систем зливової каналізації.

  9. Роботи по благоустрою кладовищ.

  10. Прибирання узбіч доріг по місту.

  11. Підсобні роботи при проведенні суспільно-корисних робіт.

  Уповноваженому органу з питань пробації забезпечити своєчасне направлення осіб, притягнутих до адміністративного стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт, для відпрацювання на визначених підприємствах.

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

   

   

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.