НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 15Мар

  Про це під час брифінгу з  журналіста ми зазначив міський голова Ігор Алєксєєв, анонсуючи запровадження в Охтирці нової моделі надання екстреної медичної допомоги охтирчанам, які віднині зможуть передзвонити за єдиним номером 103 та викликати додому бригаду швидкої медичної допомоги в разі різкого погіршення стану здоров’я.

  В ході спілкування присутні ознайомилися з основними нововведеннями у роботі медиків щодо забезпечення населення цілодобовою невідкладною та екстреною медичною допомогою.

  Уже сьогодні в місті Охтирка громадянин, в разі нездужання, набирає єдиний номер телефону 103 і диспетчер направляє до нього машину з бригадою швидкої допомоги. Пацієнту не потрібно самостійно визначатися з характером свого нездужання та вислуховувати роз’яснення про невідповідність виклику, якщо він не екстрений. Лікарі приїдуть і допоможуть.

  Це стало можливим завдяки тому, що Охтирською міською радою, першою на Сумщині, розроблено і запроваджується механізм співпраці первинної медицини із службою екстреної допомоги у світлі медичної реформи.

  Рішенням Охтирської міської ради від 26.02.2019 р. «Про внесення змін до бюджету міста на 2019 рік» передано кошти в сумі 500 000,00 грн. та підписано відповідний договір з Сумською обласною радою на забезпечення викликів, які належать до категорії не екстрених, комунальним закладом «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та екстреної медицини катастроф» жителів міста Охтирки.

  В березні 2019 року затверджений Порядок взаємодії первинної медичної допомоги Охтирки з службою екстреної допомоги Сумщини з метою забезпечення конституційних прав громадян на отримання своєчасної кваліфікованої якісної медичної допомоги у цілодобовому режимі.

  Для забезпечення населення міста в святковий та неробочий час цілодобовою первинною медичною допомогою, працюватиме черговий кабінет сімейного лікаря в приміщенні приймального відділення КЗ “Охтирська ЦРЛ” (новобудова по вул. Петропавлівській, 15). В разі необхідності бригада екстреної медичної допомоги доставить хворого в черговий кабінет сімейного лікаря, де після проведеного огляду та обстеження буде прийнято рішення про його подальше амбулаторне чи стаціонарне лікування.

   Тобто, тепер охтирчани зможуть гарантовано отримати екстрену і невідкладну медичну допомогу, передзвонивши за єдиним телефонним номером 103.  

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

   Гарна новина для охтирчан. І все ж, редакція газети “Ахтырка” бажає всім ніколи не набирати номер 103, як і 102, 101 і 104. Хай негаразди обходять всіх нас стороною.

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.