НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 06Дек

  47-річний житель Охтирки завдав тяжких тілесних ушкоджень своїй 78-річній матері, від яких жінка невдовзі померла. І хоча спочатку він намагався запевнити правоохоронців, що його літня ненька загинула природною смертю, після проведення експертиз зізнався, що тяжко побив її.

  Про таке повідомляє відділ комунікації поліції в Сумській області.

  Про те, що за місцем мешкання померла 78-річна жінка, до поліції повідомив її сусід. Правоохоронці, які прибули за викликом, поспілкувались із сином померлої. Той пояснив, що мати начебто впала на підлогу, і він разом із сусідом переклали її на диван, а через деякий час вона померла.

  «З його слів, жінка довгий час була прикута до ліжка, тому, вірогідно, падіння з ліжка і спричинило її смерть. На перший погляд, це здавалось правдоподібним, — коментує Руслан Кладько, начальник Охтирського відділу поліції, – тим паче, що на тілі померлої ми виявили характерні синці та ссадини, але отримані результати судмедекспертизи розтину тіла змусили нас засумніватися у щирості показів сина померлої. Згідно з висновками спеціалістів, смерть жінки настала в результаті набряку мозку, травматичного субарахноїдального крововиливу. Стало зрозумілим, що перед смертю вона отримала жорстокі побої».

  Правоохоронці вирішили допитати раніше судимого 47-річного сина жінки, з яким та жила протягом останнього місця. Спочатку чоловік намагався переконати поліцейських, що турбувався про матір, яка не в змозі була навіть пересуватися. Мовляв, вона неодноразово падала з ліжка, і він жодним чином не причетний до її смерті Але після того, як його співмешканка зізналась, що бачила, як чоловік бив померлу, останній почав говорити.

  За його словами, за матір’ю раніше доглядали його сестри, які наразі на заробітках та перевезли стареньку до нього, аби він за нею доглядав. Бабуся була лежачою і майже не пересувалась. Часто стогнала та потребувала уваги, що його дратувало. А того дня вони всі чекали на поштарку, яка ввечері принесла пенсію. Та коли вона пішла, жінка вкотре впала з дивану, потребуючи допомоги. Чоловіка це розлютило, і він навмисно заподіяв близько десяти ударів кулаком в область голови та обличчя своїй ненці, хапав її за одяг та бив головою об бильце дивану. Проте, запевнив, вона була жива. Після чого разом зі співмешканкою пішли пиячити. А коли за добу повернулись, знайшли її мертвою.

  Сьогодні зловмисник затриманий. Йому оголосили підозру за ознаками ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України «Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілому». Покаранням за скоєне може стати від семи до десяти років позбавлення волі.

   Сектор комунікації ГУНП в Сумській обл.

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.