НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 30Авг

  На сьогодні міліцейські зведення переповнені повідомленнями про злочини за участю родичів. Нещодавно колишній чоловік вкрав особисті речі колишньої жінки. Тепер же рідна донька обікрала матір. У дівчини на даний момент скрутне матеріальне становище, і вона вирішила діяти радикальним методом. І знову людяність та родинні цінності поступаються місцем матеріальному збагаченню.

  До міліціонерів за допомогою прийшла 37-річня Ольга. «Рідна донька! Моя Оксана! Як вона могла так вчинити!? Вона вкрала у мене золоті каблучки!», - розповідала Ольга, витираючи свої очі від гірких сліз.

  Того ж дня донька Ольги була в міліцейському кабінеті. Мабуть, всю серйозність вчинку Оксана зрозуміла лише тоді, коли слідчий запитав: «Навіщо Ви це зробили? Ви ж скоїли злочин!». Зараз Оксана ще навчається у школі, грошей на власні потреби батьки дають небагато. Дівчина заздрила подругам, які краще одягались, користувалися дорогою косметикою та постійно мали при собі зайві кишенькові гроші. І в розпачі у Оксани виникла ідея взяли з домашньої схованки золоті прикраси та продати їх. Дівчина розуміла, що мати не дасть грошей на різні дурниці. І тоді дівчина продумала, як вона вчинить крадіжку! Коли матері не було вдома, Оксана залізла в схованку і взяла золоті каблучки. Дівчина вирішила, що виручених коштів за прикраси їй вистачить на перший час, але виникала інша проблема – Оксана була неповнолітньою. В ломбарді ніхто не дасть грошей за ювелірні вироби без паспорту, тому Оксана попрохала свою знайому, яка вже була повнолітньою, здійснити обмін в ломбарді. Неповнолітня запевнила подругу, що нічого протизаконного в цьому не має, і що саме мама попрохала її здати золото, бо тій бракує часу.

  Ольга не одразу помітила зникнення ювелірних виробів. Коли жінка шукала документи, які їй знадобились, то побачила, що не вистачає каблучок. Так як замок ніхто не ламав і нікого постороннього в квартирі в останній час не було, у Ольги виникла  здогадка – коштовності вкрала донька.

  Ольга звернулась до міліції не задля того, щоб повернути вкрадене - вона після розмови з донькою знала, що та вже витратила гроші, але не знала на що саме.  Жінка дуже хвилювалась за доньку. Ольга хотіла, щоб працівники міліції провели з Оксаною профілактичну бесіду. Жінка дуже сподівається, що розмова з правоохоронцями  допоможе дівчині усвідомити всю серйозність скоєного нею злочину.

  Працівники Охтирського міськвідділу поспілкувались з неповнолітньою, розповіли їй, що на неї чекало б, якщо мати не простила дівчину. Ознайомили Оксану і зі статтею 185 ч. 1 Кримінального Кодексу України (таємне викрадення чужого майна), яка передбачає позбавлення волі на строк до трьох років. Оксана зрозуміла свою помилку, вибачилась перед матір’ю, і тепер саме Ольга визначить покарання для своєї доньки.

  Олена Мироненко,

  помічник начальника Охтирського МВ УМВС

  України в Сумській області

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.