НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 10Окт

  На днях на Сумщині презентували сервісний центр МВС нового зразка за адресою:  м. Охтирка, вул. Київська, 164-В.

  Оновлений сервісний  центр МВС презентовано за участю голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочко та керівництва регіонального сервісного центру МВС в Сумській області.

  У новому центрі можна швидко та комфортно замінити чи отримати посвідчення водія, зареєструвати чи перереєструвати авто, отримати довідку про несудимість.

  Сервісний центр МВС побудований за принципом прозорого офісу, оформлений в єдиному візуальному стилі, обладнаний такими технічними зручностями як електронна черга, електронний інформаційний бокс, камери відеоспостереження, за якими можна перевірити завантаженість центру онлайн, та термінали для оплати послуг. Також тут є полиця для буккросингу, дитячий куточок, облаштовані паркувальні місця для клієнтів.

  Одним із основних напрямів реформи сервісних центрів МВС є діджиталізація послуг: так, вже протягом року довідку про несудимість можна замовити онлайн. Також на сайті Головного сервісного центру МВС є зручна онлайн-інструкція для громадян, які хочуть отримати водійське посвідчення вперше. До кінця 2018 року сервісні центри МВС презентують нові послуги онлайн – зокрема, запровадження персонального  електронного кабінету власника авто.

  «Створення комфортних умов для відвідувачів — одне з ключових завдань реформування сервісних центрів МВС, орієнтованих на якісне обслуговування громадян. Цьому сприяють спрощення механізмів надання послуг, та їх якість, а також передбачені додаткові зручності – дитячі куточки, буккросинг-полиці, сучасні інформаційні системи» – зазначив голова Сумської ОДА Микола Клочко.

  «Наступний етапом реформи сервісних центрів МВС на Сумщині стане відкриття сервісних центрів МВС в м. Ромни та м. Шостка, де наразі вже ідуть ремонтні роботи», – зазначає  начальник регіонального сервісного центру МВС в Сумській області Василь Ольховик.

  Сервісні центри МВС постійно на зв’язку: консультуйтеся за телефоном (0542) 66-88-42 або на офіційній сторінці в “Фейсбук”. Слідкувати за новинами сервісних центрів МВС можна на сайті Регіонального сервісного центру МВС Сумській області.

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.