НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 18Сен

  Подія сталася в Охтирці. Місцева жителька, прибираючи на власному городі, запалила купу сміття та, не втримавшись на ногах, впала у багаття. До лікарні її доставили з опіками майже 80% тіла.

  Встановлено, що 70-річна жителька Охтирки вирішила навести лад на власній присадибній ділянці. Назгрібала чималу купу сухого листя, трави та іншого сміття і запалила її. Чи то від густого диму старенькій стало зле, чи вона за щось зачепилась, але не втрималася на ногах і впала в самісіньке багаття.

  За якусь мить одяг спалахнув, а їй на допомогу кинулася донька, яка й допомогла матері вибратися з вогню та викликала швидку. Проте, жінка отримала важкі опіки кінцівок, тіла та обличчя і попри всі намагання медиків врятувати їй життя, померла в лікарні.

  На жаль, в області це вже сьомий з початку року нещасний випадок, коли від спалювання сухої рослинності, листя та сміття гинуть люди.

  Поліція Сумщини закликає громадян утриматися від спалювання сухої рослинності, листя та сміття на присадибних ділянках та міських територіях.

  Спалювання опалого листя, сміття є дуже шкідливим для навколишнього середовища, бо при згорянні однієї тонни рослинних залишків у повітря вивільняється біля 9 кілограмів мікрочастинок диму. До їх складу входять пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук. В тліючому без доступу кисню листі виділяється бензоперен, що здатен викликати у людини онкологічні захворювання. Окрім того, з димом у повітря ви­вільняються діоксини – одні з найотруйніших для людини речовин.

  Поліція Сумщини нагадує що, за спалювання сухої рослинності передбачена адміністративна відповідальність за ст. ст. 77 та 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Штрафні санкції порушникові будуть коштувати від 340 до 1700 гривень.

   Відділ комунікації поліції Сумської обл.

   От редакции:

  Только за сентябрь месяц этого года произошел ряд крупных пожаров из-за сжигания жителями мусора. В селе Любимовка под Киевом в результате пожара, начавшегося из-за сжигания сухой травы, сгорело три дома, три сарая, гараж и автомобиль. А в с. Лысогорка, на Харьковщине, по той же причине сгорело шесть домов. В той же Харьковской области в селе Липковатовка Нововодолажского района горело около 5 га. сухой травы. Огонь уничтожил пять хозпостроек. В поселке Купянск-Узловой выжигание сухой травы уничтожило три хозпостройки. Два жилых дома и одну постройку удалось спасти.

  С такими темпами, без всяких врагов,  украинцы скоро сами себя уничтожат, оставив после себя выжженную землю.

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.