НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

• 14Дек

За підтримки відділу молоді та спорту Охтирської міської ради 10 грудня 2017 року відбулася Відкрита першість міста Охтирки зі спортивної акробатики. Спочатку спортсмени позмагалися в стрибках на акробатичній доріжці, а потім продемонстрували свої уміння в парно-групових видах.

За підсумками змагань зі стрибків на акробатичній доріжці були визначені переможці та призери:

ІІІ місце - Жувак Дмитро.

Переможці та призери в своїх вікових категоріях отримали грамоти, а абсолютні чемпіони були нагороджені медалями відділу молоді та спорту та подарунками від олімпійського комітету.

В індивідуальних обов'язкових вправах юнацьких розрядів серед дівчат (2009 р.н. і молодші) І місце зайняла Руденко Марія, ІІ місце - Антоній Емілія, ІІІ місце - Мірошниченко Поліна. Серед дівчат (2008 р.н. і старші) І місце зайняла Асмоловська Анастасія, ІІ місце - Звірко Анастасія, ІІІ місце - Васильченко Аліна.

Успішними для юних спортсменів Охтирки стали змагання із парно-групових видів акробатики. Серед жіночих пар юнацьких розрядів І місце здобули Бірюк Софія та Кіяшко Катерина; ІІ місце - Кармалига Катерина та Киричок Єлизавета; ІІІ місце - Чаговець Анастасія та Колот Софія.

Серед жіночих груп юнацьких розрядів І місце - Соловей Марина, Якимова Ада та Пірятинець Анна, ІІ місце  - Радченко Карина, Гриньова Ельвіра  та Тесля Валерія.

Серед дорослих розрядів жіночі пари фінішували у наступному порядку:

І місце - Зенова Єлизавета, Ткаченко Дар'я (програма КМС), ІІ місце - Колесник Дар'я та Спасьонова Поліна (програма І р.). Переможці та призери в парно-групових видах акробатики були також нагороджені грамотами та медалями відділу молоді та спорту Охтирської міської ради.

Учасників змагань підготували тренери зі спортивної акробатики - Горпинченко Яна Валеріївна та Горпинченко Микола Григорович.

Джерело: Охтирська ДСЮШ.

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.