НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 23Авг

   Громадяни, які мають борги та не сплачують штрафи за адміністративні правопорушення не задумуються про наслідки несплати та мають хибну думку, що з часом борги зникнуть і  сплачувати їх  необов'язково.

  Виконання рішень суду, постанов органів( посадових осіб), уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення та інших виконавчих документів, що набули законної сили, покладено на органи державної виконавчої служби(державних виконавців).

  При виконанні державні виконавці застосовують заходи примусового стягнення. Такими заходами є звернення стягнення на кошти та майно боржника,  в тому числі, якщо вони перебувають в інших осіб або належать боржникові від інших осіб, а також звернення стягнення на заробітну плату (доход), пенсію, стипендію та інші доходи боржників.

  Також державний виконавець, відповідно до чинного законодавства, здійснює дії, направлені на встановлення (виявлення) майна боржника і звернення стягнення на виявлене майно.

  Боржник – фізична чи юридична особа у разі відсутності коштів для задоволення вимог стягувача  несе відповідальність своїм майном, в першу чергу рухомим, а в разі відсутності такого, то нерухомим. За багатьма боржниками зареєстровані транспортні засоби, які підпадають під арешт та опис незалежно від суми заборгованості, але не завжди є можливість на нього звернути стягнення, бо часто автотранспорт відсутній за місцем проживання боржників, тому таке рухоме майно оголошується у розшук через органи поліції, що в подальшому дає позитивний результат, бо коли транспортні засоби затримуються, у боржників чомусь швидко з’являється можливість та бажання погашення боргів.

  На протязі 2017 державними виконавцями було оголошено в розшук 47 транспортних засобів, з яких 31 затримано органами поліції, в зв’язку з чим боржниками сплачені усі борги, 1 транспортний засіб передано на реалізацію до СЕТАМ.

  Плануючи мандрівку чи покупку рухомого майна, пересвідчиться в органах юстиції, а саме у відділі державної виконавчої служби про відсутність боргів!

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.