НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 25Июл

  Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради.

  На черговому засіданні виконавчого комітету прийнято рішення про створення єдиної комісії з призначення соціальних виплат окремим категоріям громадян, погоджено інвестиційну програму ТОВ "Водоторгприлад" та затверджено новий тариф на водопостачання.

  Як повідомляється на сайті міської ради, створення комісії викликано тим, що законодавством визначено умови та порядок виплат грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщенння для деяких категорій осіб.

  Про підсумки роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2018 року доповідала начальник відділу організа­ційно-кадрової роботи та контролю. Міський голова зауважив, що кількість звернень, у порівнянні з минулим роком, збільшилася, але основними темами звернень залишаються питання житлово-комунального господарства.

  В рамках Бюджетного регламенту проводиться робота по формуванню бюджету міста на наступний рік, рішення про підготовку проекту бюджету міста на 2019 рік було прийнято членами виконавчого комітету.

  25 охтирчанам буде надана одноразова грошова допомога на лікування.

  ТОВ "Водоторгприлад" звернулося до виконавчого комітету за погодженням інвестиційної програми на 2018 рік. В ході розгляду питання міський голова зауважив, що на сьогодні не в повному обсязі виконані заходи попередньої інвестиційної програми, а тому необхідно якомога швидше завершити заплановані роботи, щоб забезпечити безперебійне централізоване водопостачання мешканців міста.

  Більшістю голосів члени виконавчого комітету прийняли рішення про встановлення ТОВ «Водоторгприлад» тарифу на централізоване водопостачання та тарифу на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем), відповідно - 15,20 грн/м. куб. та 16,39 грн/м. куб.

  За втрату паспорта громадянина України на одинадцять охтирчан накладено адміністративний штраф у розмірі від 17,00 (пенсіонер) до 51,00 грн.

  Крім цього, внесено зміни до рішення виконавчого комітету від 24.09.2014 р. №120 «Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Охтирки та архітипів тимчасових споруд”, присвоєно поштові адреси та забезпечено молочними сумішами дітей перших двох років життя.

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

   

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.