НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 08Фев

    Технічні та організаційні причини аварії у місті Охтирка Сумської області, пов'язаної з використанням газу в побуті, в якій загинуло дві людини, встановлено комісією Управління Держ­праці у Сумській області за результатами технічного розслідування.

  Нагадаємо, що 2 листопада 2017 року, двоє жителів міста Охтирка, перебуваючи у своїй квартирі, отруїлися чадним газом із котла, що використовувався для автономного обігріву житлового приміщення.

  У ході розслідування встановлено, що приміщення квартири наповнилося отруйним чадним газом через велику кількість шлаку та окисів на ребрах труб теплообмінника, через які він мав би видалятися у димохід. Тому чадний газ потрапляв у житлове приміщення через отвори корпусу теплообмінника, які призначені для доступу повітря, що потрібен для забезпечення спалювання природнього газу в котлі. Не зважаючи на техніку безпеки під час експлуатації газових котлів у квартирі, де сталася трагедія, були щільно закриті всі вікна, відсутня кватирка.

  Також слід зазначити, що сигналізатор загазованості, який мав би сповістити про потрапляння чадного газу в житлове приміщення, під час настання нещасного випадку був відключений від електромережі, чим однозначно порушено безпеку експлуатації газових котлів.

  Комісією встановлено, що домовласник не проводив перевірку технічного стану вентиляційних каналів задля встановлення їх придатності для відводу продуктів згорання і припливної вентиляції. Така перевірка повинна проводитися спеціалізованою організацією один раз на рік перед початком опалювального сезону.

  Не здійснювалося технічне обслуговування газового котла, про що свідчить незадовільний стан теплообмінника.

  Довідка: безпечну експлуатацію та технічне обслуговування димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків забезпечує власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)).

   Управління Держпраці у Сумській області.

   От редакции:  Как сообщалось ранее,  30  декабря  в Ивано-Франковске погибла семья известной поэтессы и целительницы Оксаны (Русаны) и Сергея Гордиенко. Погибших обнаружил знакомый семьи, который зашел к ним в гости – тела шестерых  членов семьи – двух взрослых и четверых детей – лежали по всей квартире и даже в ванной. Погибшими оказались – Оксана (Русана) Гордиенко (1978 г.р.), ее супруг Сергей (Огнедар) (1990 г.р.), сын Огнезар (2007 г.р.), дочери Ивга (2007 г.р.), Ведана (2013 г.р.), Тивер (2017 г.р.).

  Как выяснилось, причиной трагедии был новый газовый котел, установленный в квартире соседки. Все погибшие жили в одном доме, но на разных этажах - их квартиры имели общую вентиляционную шахту.  Соседка, 22-х летняя женщина, тоже погибла. Об этом сообщало местное издание “Галка” со ссылкой на городскую комиссию по чрезвычайным ситуациям.

   

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.