НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 23Авг

  Охтирські перевізники погодились і далі безкоштовно перевозити пільговий контингент, але на всіх і не завжди.

  Перевізники планують продовжити практику надання знижки на проїзд учням початкової школи міських навчальних закладів у розмірі 25% від встановленого тарифи, про що було повідомлено на засіданні «круглого столу» з відкритого обговорення проектів  рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради: «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі» та «Про становлення тарифів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху»

  Проекти рішення про встановлення тарифів доводилися до відома споживачів послуг у відповідності до процедури, визначеної вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

  Зазначимо, що зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань під час оприлюднення проектів регуляторних актів не надходили. В ході засідання «круглого столу» перевізники підтвердили свій намір підвищити тариф на перевезення з 3-х гривень до 4-х грн., хоча розрахунковий тариф по кожному маршруту складав від 4-х до 6,32 грн.

  Перевізники, які здійснюють перевезення в режимі руху маршрутних таксі, добровільно зобов’язалися і в подальшому здійснювати в усі дні, крім святкових та вихідних, безкоштовні перевезення без надання компенсації з місцевого бюджету:

  -пільгових категорій населення з наданням одного місця для осіб, які визначені чинним законодавством;

  -дітей віком до 6 років;

  -дітей-інвалідів без обмеження кількості місць;

  -учасників АТО, з наданням одного місця;

  -дітей загиблих учасників АТО.

   

  Офіційний сайт Охтирської міської ради.

   

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.