НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 14Июн

  Другий тиждень літнього про­фільного табору «Юні науковці» Охтирського міського центру позашкільної освіти - Мала академія наук учнівської молоді видався насичений та цікавий для його вихованців.

  6 червня юні історики зустрілися з Мариною Лапоног - головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги, яка ознайомила учнів із Законом України «Про доступ до публічної інформації», формами та порядком подання запиту на інформацію. Вихованці табору взяли участь у  міні-вікторині з основ правознавства.

  Географи розпочали знайомство з країною Польща. Протягом 5 занять вихованці  мали змогу вивчати польську мову та культуру спільно з викладачем Коломієць С.М.

  Юні науковці побували на святі, присвяченому Дню журналіста в Охтирському краєзнавчому музеї. Творчий захід для представників преси, радіо і телебачення, які присвятили своє життя непростій професії літописців, пройшов за участі місцевих журналістів, краєзнавців, вихованців міського центру позашкільної осві­ти МАН у музичному супроводі викладачів Охтирської дитячої музичної школи.

  7 червня відбулася подорож юних географів до штучної водойми - Дамба. Шлях подорожі пролягав вулицею Широкою, де вихованці табору мали змогу дізнатися про історію Церкви Жон Мироносиць, побувати поблизу сільськогосподарського підприємства та військової частини, побачити місця, де точилися запеклі бої в 1943 році на завершальному етапі Курської битви під час Другої  світової війни. На Дамбі юні географи досліджували різноманіття флори водойми,  місце витоку р. Охтирки  із Дамби, знайомилися з околицями міста Охтирки.

  Юні історики відвідали музей авіації та космонавтики Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, де директор музею Логвиненко В.В. познайомила учнів з історією самого музею та його створення, розповіла про фонди музею,  познайомила з окремими найцікавішими експонатами.

  Практичне заняття для юних науковців  в Охтирській районній бібліотеці з основ бібліотечної справи 7-8 червня провела бібліотекар Никоненко Н.В. Саме під час цього заняття вихованці табору познайомилися зі структурою бібліотек, їх фондами, можливостями роботи з літературою, картотекою.

  8 червня 2017 року вихованці загону «Юні історики» побували в Охтирському міськра­йонному суді на судовому засіданні, яке проводила голова Охтирського суду Наталія Плотникова. Під час судового засідання розглядалося кримінальне провадження за обвинуваченням Л. у вчиненні кримінального правопорушення – крадіжки та був оголошений вирок обвинуваченому.

  9 червня юні географи, разом із директором Охтирського краєзнавчого музею Людмилою Міщенко, знайомилися з відомими людьми Охтирського краю. Учні дізналися як про відомих земляків, так і про можливість знаходити цю краєзнавчу інформацію в музеях, бібліотеках, ЗМІ, мережі інтернет.

  Офіційний сайт Охтирської міської ради.

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.