НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 05Апр

  В Охтирці працівники сектору кримінальної поліції затримали подружжя з Сум, які обікрали 92-річну пенсіонерку. Під приводом грошової реформи зловмисники розіграли цілу виставу перед бабусею, а потім, відволікши розмовами, поцупили її гроші.

  Повідомлення про крадіжку 17 тисяч гривень до поліції надійшло від 92-річної жительки Охтирки. За словами бабусі, гроші зникли після візиту чоловіка й жінки, які розповіли про грошову реформу та про обмін старих купюр на нові.

  Під час розмови з пенсіонеркою правоохоронці встановили, що зловмисники вдались до цілої вистави. Спочатку відволікали жінку розмовами про події в країні, потім стали розповідати про грошову реформу. Бабуся, повіривши у такі «новини», винесла свої заощадження, і гостя почала переписувати номерні знаки купюр. В якусь мить гроші впали на підлогу, і «добродійка» тут же кинулась допомагати старенькій їх збирати. А коли візитери пішли, пенсіонерка недорахувалась 17 тисяч гривень.

  «Аби встановити особи зловмисників, працівники поліції провели чималу роботу, - коментує Руслан Кладько, начальник Охтирського відділу поліції. - Під час перевірки встановили, що підозрювані пересувались на автомобілі «Хюндай-акцент». Знайшлись і свідки, які запам’ятали номер машини. Потім правоохоронці зв’язались з безпосереднім власником автомобіля, який і вказав на подружжя із Сум, що орендувало у нього машину».

  Чоловіка затримали під час повернення автомобіля власнику. Зловмисник розповів: він був лише «за кермом», а у всьому винна його 44-річна дружина. Невдовзі затримали і жінку, яка під час бесіди з поліцейськими свій вчинок пояснила досить просто - заробляли на життя.

  Нині правоохоронці вже повернули бабусі всі її гроші. А у відношенні подружжя підозрюваних відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального Кодексу України, яка передбачає покарання до п’яти років позбавлення волі.

   Сектор комунікації ГУНП в Сумській обл.

   

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.