НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

  • 10Дек

    В суботу, 5 грудня 2015 р., в спортивному залі Охтирської ДЮСШ відбулась відкрита першість з боротьби дзюдо, в якій, крім охтирських спортсменів, взяли участь борці з Сум та Харкова, в загальній кількості 123 учасника – в трьох вікових групах серед юнаків: 2003-2004 р.н, 2005-2006 р.н., 2007-2008 р.н. та серед дівчат 2006 р.н. та молодших.

    В результаті боротьби, під час якої на татамі спортсмени показали свої вміння та знання, які вони набули під час тренувань в спортивній школі у тренерів Меєровича Ю.М, Єлізарової Л.П, Кісіля В.І, Єрмоленка О.О., виявилися переможці та призери в своїх вагових категоріях.

    Серед дівчат

    30 кг І м Смірнова Аліна

    ІІ м Левченко Даша

    ІІІ м Кутова Софія

    ІІІ м Шелест Настя

    24 кг І м Резніченко Анна

    ІІ м Кулакова Ангеліна

    ІІІ м Дядик Кіра

     Серед юнаків 2007-2008 р.н.

    19 кг І м Закаблук Денис

    ІІ м Троценко Давид

    ІІІ м Щербак Данило

    ІІІ м Руденко Ярослав

    21 кг І м Алієв Арсен

    ІІ м Мірошніков Роман

    ІІІ м Тетяненко Ярослав

    ІІІ м Філіпенко Артем

    24 кг І м Рогальський Владислав

    ІІ м Волков Антон

    ІІІ м Саєнко Андрій

    ІІІ м Овдієнко Ігор

    27 кг І м Мазкун Вова

    ІІ м Біленко Давид

    ІІІ м Замашка Єгор

    ІІІ м Мандрика Саша

    30 кг І м Оксанчук Артур

    ІІ м Коріненко Андрій

    ІІІ м Максименко Діма

    ІІІ м Костюченко Влад

    34 кг І м Рогальський Богдан

    ІІ м Дараган Владислав

    ІІІ м Сопітько Ігор

    ІІІ м Круговой Денис (м. Харків)

    понад 34 кг

    І м Марченко Назар

    ІІ м Донець Ігор

    ІІІ м Торіцин Саша

    ІІІ м Соловей Антон

    ІІІ м Гетало Ростислав

     Серед юнаків 2005-2006 р.н.

    24 кг І м Пухальський Єгор

    ІІ м Гришко Іван

    ІІІ м Водянецький Ярослав

    ІІІ м Топчій Нікіта

    27 кг І м Меша Дмитро

    ІІ м Колодяжний Єгор

    ІІІ м Копичко Максим

    ІІІ м Пакулін Назар

    30 кг І м Самойленко Влад

    ІІ м Довгопол Данило

    ІІІ м Ткаченко Вадим

    ІІІ м Кісіленко Артем

    34 кг І м Винник Максим

    ІІ м Тіхонов Артур

    ІІІ м Солошенко Ренат

    ІІІ м Кузьмін Саша

    42 кг І м Другов Іван

    ІІ м Баранов Кирило

    ІІІ м Тіщенко Дмитро

    ІІІ м Цибін Микола

    понад 42 кг

    І м Книга Кіріл

    ІІ м Грибовод Роман

    ІІІ м Бойко Денис

    ІІІ м Ковтуняк Вадим

     Серед юнаків 2003-2004 р.н.

    34 кг І м Пухальський Нікіта

    ІІ м Шевченко Владислав

    ІІІ м Фененко Валентин

    38 кг І м Самохвалов Іван (м. Суми)

    ІІ м Левицький Дмитро

    ІІІ м Науменко Артем

    42 кг І м Слухай Вадим

    ІІ м Кругляк Іван

    ІІІ м Андрощук Саша

    ІІІ м Шейко Віталій

    46 кг І м Шумер Владислав (м. Суми)

    ІІ м Гасанов Джиловхан

    ІІІ м Слухай Вадим

    понад 46 кг

    І м Пономаренко Іван

    ІІ м Каплун Олексій

    ІІІ м Лаштун Вова

    ІІІ м Кокшаров Ростислав.

    Ми щиро вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм перемог на змаганнях вищих рівнів!

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.