НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 21Фев

  Шановний Ігоре Юрійовичу! Шановні  депутати!

  Звертаються до Вас громадські організації м. Охтирка, які є представниками малого та середнього бізнесу міста.  Спонукав на це звернення проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.06.2015 р. №1470-МР «Про встановлення ставок єдиного податку для суб'єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.»

  Цим проектом пропонується ставки единого податку для платників другої групи встановити   у відсотках  до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

  У зв'язку з різким ростом мінімальної зарплати - вдвічі (3200 грн. на 01.01.2017 р.)  друга група платників єдиного податку, а це 674 підприємці нашого міста, з 01.01.2017 року повинна  сплачувати єдиного податку більше ніж у два рази, а саме: від 320 грн. (3200 х 10% = 320 грн.) до 640 грн. (3200 х 20% = 640 грн.) на місяць в 2017 році ( в 2016 році сплачували від 137 грн. 80 коп. до 275 грн. 60 коп.).

  А якщо ще додати сплату ЄСВ, який збільшився вдвічі, то отримаємо суму податків, яка буде непомірною для нормального функціювання фізичних осіб- підприємців. В результаті буде закриття підприємницької діяльності, яке потягне за собою зменшення дохідної частини міського бюджету. Підприємці будуть змушені  звільняти працівників та переходити працювати в «тінь», а все це приведе до збільшення рівня безробіття населення, збільшаться виплати допомоги по безробіттю, субсидії та других соціальних виплат населенню.

  Друга група платників єдиного податку має максимальний розмір об'єму  доходу в рік  не більше 1 500 000 грн.  Кількість найманих осіб не може бути більша ніж 10 чоловік.  Види діяльності даної категорії платників податку: надання послуг, виробництво, продаж товарів та інші.  Потрібно враховувати, що ці види діяльності не приносять великих доходів.

  В місті з кожним роком йде різке зменшення зареєстрованих підпри­ємців, що   веде до зменшення доходної частини бюджету. Нема розвитку бізнесу - нема розвитку економіки, - нема розвитку міста в цілому.

  Звертаємося до Вас з проханням  зробити податки поміркованими, щоб підприємці змогли вчасно їх сплачувати, а також стимулювати розвиток підприємницької діяльності.

  Просимо звернути увагу, що Сумська міська рада, перша в Україні, підтримала підприємців і зменшила податкове навантаження на малий та середній бізнес вдвічі з метою збереження робочих місць.

  Подібне рішення, в сторону зменшення сплати єдиного податку, прийнято іншими органами місцевого самоврядування України.  Ваша підтримка в даний час дуже потрібна підприємцям.

  Громадські організації міста  просять Вас прийняти рішення, яким зменшити  податкове навантаження на малий та середній бізнес, з метою збереження робочих місць, шляхом застосування понижуючого коефіцієнта 0,5 для платників єдиного податку   2-ї групи.

  Дякуємо за порозуміння та плідну співпрацю.

   

  Т.Б. Сілантьєва. Голова Охтирської міської   організації роботодавців «Діалог».

  Л.В. Васюхно. Голова Охтирської профспілки працівників кооперації та інших форм підприємництва.

  Г.Г. Кравченко. Голова Громадської організації «Охтирська міська організація малого та середнього бізнесу».

   

  Источник: Ахтырский городской портал, www.okhtyrka.net

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.