НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

  • 12Фев

    8 лютого 2020 року у с. Комиші відбулась відкрита першість Охтирського району з боротьби дзюдо серед юнаків 2008-2009, 2010-2012 р.н та дівчат 2008-2009 р.н.

    Участь в змаганнях, крім господарів, узяли дзюдоїсти м. Тростянець, м. Суми, м. Недригайлів, м. Ромни, с. М. Павлівка та м. Охтирка.

    Охтирські дзюдоїсти показали високі результати в своїх вікових групах та вагових категоріях. Загалом, Охтирчани вибороли 25 медалей різного ґатунку, ще раз показавши високий рівень борців Охтирської ДЮСШ.

    Перше місце: Сергієнко Іван, Рогальський Денис, Зінчик Ігор, Наливайко Тарас, Невалений Дмитро, Волков Антон, Оксанчук Артур.

    Друге місце: Січкаренко Іван, Верьовка Олександр, Шулиндін Тимофій, Іванов Роман, Цюх Олег, Вальченко Валерія, Кіяшко Юліанна.

    Третє місце: Кулаков Микита, Гончаренко Даніїл, Шмарай Марк, Парфьонов Денис, Бєлік Денис, Горобець Давид, Невдачин Михайло, Рожко Станіслав, Конівець Стас, Савченко Артем, Роскошна Вікторія.

    Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом та бажаємо перемог у наступних стартах!

  • 12Фев

    2 лютого 2020 року на футбольному майданчику  опорного  закладу  «Охтирська  ЗОШ І-ІІІ ступенів» (Охтирської гімназії) проведено розіграш Кубку міста з футболу серед дітей, організований відділом молоді та спорту Охтирської міської ради.

    У змаганнях взяли участь 7 дитячих  команд.

    За результатами змагань переможцями стали:

    І місце –  команда опорного  закладу «Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

    ІІ місце – збірна команда  «Баумани». 

    ІІІ місце – команда ЗОШ №1.

    Команди-переможці були нагороджені медалями та грамотами відділу молоді та спорту Охтир­ської міської ради.

  • 29Янв

    18 січня 2020 року у м. Суми відбулися чемпіонат області з боротьби самбо та відкритий чемпіонат області з дзюдо.

    Вихованці Охтирської ДЮСШ показали свою майстерність.

    18 січня 2020 року у м. Суми відбувся чемпіонат області з боротьби самбо серед жінок, юнаків 2005-2006, 2008-2009, 2010, 2011-2012, дівчат 2008-2009 р.р.н. Участь у змаганнях взяли 25 вихованців Охтирської ДЮСШ.

    За результатами змагань вихованці Охтирської ДЮСШ вибороли 25 призових місць:

    І місце: Кулакова Ангеліна, Закаблук Денис, Конівець Станіслав, Кармалига Олександр, Мандрика Олександр, Роскошний Володимир, Оксанчук Артур, Сергієнко Іван, Скорик Андрій, Шмарай Марк, Горобець Давид, Масло Денис.

    ІІ місце: Самбур Максим, Поцебін Денис, Кулаков Микита, Макєєв Олександр, Броварник Іван, Шулиндін Тимофій.

    ІІІ місце: Резніченко Анна, Руденко Ярослав, Цюх Олег, Закутній Максим, Колєснік Максим, Якимов В’ячеслав, Байбула Дмитро.

    Бажаємо подальших успіхів спортсменам!

    18 січня 2020 року у м. Суми відбувся відкритий чемпіонат області з дзюдо серед кадетів 2003-2005 р.н..

    Наші вихованці показали рівень своєї майстерності та неабияку наполегливість.

    І місце виборов: Чернишенко Іван;

    ІІ місце зайняв: Науменко Артем;

    ІІІ місце зайняли: Грибовод Роман, Поготовка Яна.

    Вітаємо переможців та призерів!  

     

  • 15Янв

    3-6 січня 2020 року у спортивному комплексі Сумського державного університету відбувся «Різдвяний турнір» з футзалу.

    Участь у змаганнях взяли футболісти з 12 команд Сумської області 2006/2007-го років народження.

    За підсумками ігор команда вихованців Охтирської ДЮСШ виборола ІІ місце.

    Вітаємо спортсменів та їх тренера з успішним виступом та бажаємо перемог у наступних стартах!

  • 15Янв

    Вдало завершився 2019 рік для вихованців Охтирської ДЮСШ відділень самбо та дзюдо, гандболу, акробатики та футболу. 

    28 грудня 2019 року у м. Суми відбувся чемпіонат області з самбо серед юнаків та дівчат.

    Наші вихованці  вибороли 7 перших, 5 других, 5 третіх місць.

    І місце: Вальченко Валерія, Кулакова Ангеліна, Шмарай Марк, Горобець Давид, Масло Денис, Скорик Андрій, Шулиндін Тимофій;

    ІІ місце: Резніченко Анна, Кулаков Микита, Макєєв Олександр, Броварник Іван, Якимов В’ячеслав;

    ІІІ місце: Черниш Максим, Закутній Максим, Колєснік Максим, Зінчик Ігор, Верьо­вка Олександр.

    22 грудня 2019 року у м. Харків пройшов ІІ тур відкритої Харківської дитячої гандбольної ліги сезону 2019/2020 років серед змішаних команд.

    За результатами проведених ігор команда Охтирської дитячо-юнацької спортивної школи здобула  перемогу над командою КДЮСШ №1 (м. Харків).

    Наступний тур дитячої гандбольної ліги пройде у лютому 2020 року в м. Харків.

    26-27 грудня 2019 року наші акробати Жувак Дмитро та Гриньова Ельвіра вперше взяли участь у  Відкритому чемпіонаті м. Харкова зі стрибків на акробатичній доріжці «Шалений  Новий рік».

    Цього року до Харкова з’їхались спортсмени майже з усієї України. За підсумками змагань в своїх вікових групах Жувак Дмитро та Гриноьва Ельвіра зайняли ІІ місця.

    28-30 грудня 2019 року у м. Суми відбувся вже традиційний турнір з міні-футболу «Кубок ректора СумДУ» серед юнаків  2008-2009 р.н.

    Участь у змаганнях взяли вихованці відділення футболу Охтирської ДЮСШ. В напруженій боротьбі  команда нашого закладу виборола 4 місце.

    Ми щиро вітаємо наших спортсменів  із чудовими передноворічними досягненнями та бажаємо їм перемог у майбутньому!

     Офіційний сайт Охтирської міської ради.

  • 08Янв

    У розіграші Кубку міста з міні-футболу брало участь 8 команд міста Охтирка.

    За результатами ігор переможці визначилися так:

    І місце – команда «Форвард» (капітан команди Горох Станіслав);

    ІІ місце – команда «Гусинка» (капітан команди Богомол Андрій);

    ІІІ місце – команда «Гвардієць» (капітан команди Курочка Іван).

    Команди-переможці нагороджені медалями та грамотами відділу молоді та спорту, Кубок отримала команда «Форвард».

    Бажаємо спортсменам не зупинятися до досягнутих результатах!

     

  • 19Дек

    10 грудня 2019 року в Охтирській ДЮСШ були проведені змагання з дзюдо: відкритий чемпіонат м. Охтирка серед дітей 2010-2011, 2012-2014 р.н.

    В змаганнях приймали участь наймолодші вихованці Охтирської ДЮСШ відділень дзюдо (тренери Меєрович Ю.М., Єлізарова Л.П., Кісіль В.І.) та самбо (тренер Єрмоленко О.О.) та учні ЗОШ с. Комиші та ЗОШ с. М. Павлів­ка Охтирського району (тренер Рябчинський Г.В.).

    В змаганнях прийняли участь майже 100 хлопчиків та дівчаток. Переможці та призери відкритої першості міста були нагороджені медалями та грамотами, а переможці - подарунками від Сумського обласного відділення Національного олімпійського комітету, наданими його головою Петровою О.Ю.

    Переможцями в своїх категоріях стали: Гончаренко Данило, Парфьонов Денис, Бєлік Денис, Зінчик Ігор, Неваленний Дмитро,  Беспалов Артем, Мотренко Олександр, Кулаков Микита, Шамрай Марк, Якимов Вячеслав, Шулиндін Тимофій, Корост Дмитро.

    Тренери та спортсмени Охтирської спортивної школи щиро вдячні за допомогу в проведенні змагань ГО «Федерація дзюдо та самбо м. Охтирка» (голова ГО «Федерація дзюдо та самбо м. Охтирка» Ю.М. Меєрович) та голові Сумського обласного відділення НОК Петровій О.Ю.

     

  • 06Дек

    Команда міста Охтирки прий­няла участь у відкритому особисто-командному чемпіонаті Сумської області зі спортивної акробатики.

    За підтримки відділу молоді та спорту Охтирської міської ради, команда міста Охтирки прийняла участь у відкритому особисто-командному чемпіонаті Сумської області зі спортивної акробатики серед дорослих, юніорів та юнаків, який проходив 23-24 листопада 2019 року в місті Суми (в акробатичному залі КДЮСШ №2).

    У чемпіонаті взяли участь понад 90 учасників (команди з міст Охтирка, Харків та Суми).

    Серед жіночих пар  першого дорослого розряду призові місця поділили між собою відразу дві пари з нашого міста - це  Спасьонова Поліна і Колесник Дарина та Бірюк Софія і Кияшко Катерина.

    Серед жіночих трійок юнацьких розрядів І місце зайняли - Суворова Кароліна, Ткаченко Дар’я та Титаренко Софія. Спортсменки виконували програму другого юнацького розряду. Також  І місце серед жіночих трійок  юнацьких розрядів  зайняли самі юні представника нашого міста Киричок Єлизавета, Тесля Валерія та Гученко Марія,  ІІ місце п’єдесталу зайняла також наша трійка - Колот Софія, Стеценко Валерія та Рочагова Мирослава. Дівчата виконували програму третього юнацького розряду.

    В особистому заліку охтирчани привезли додому 6 золотих та 7 срібних медалей.

    В загальному заліку команда міста Охтирки зайняла ІІІ місце.

    Команду готував - Горпинченко Микола Григорович.

    Вітаємо наших спортсменів з успіш­ними виступами та бажаємо успіхів у наступних змаганнях!

     

  • 27Ноя

    Більше 80 спортсменів взяли участь у відкритій першості міста Охтирки з легкої атлетики, що проходила вихідними у спортивній залі військової частини А0563.

    Змагання проводились серед хлопців та дівчат 2010 р.н. та молодше, 2008-2009 р.н., 2006-2007 р.н., 2004-2005 р.н., на дистанціях 30 м, 200 м, 300 м, 400 м.

    Переможцями у своїх вікових категоріях та дистанціях стали:

    Хлопці 2010 р.н. та молодші на дистанції 30 м.

    І місце – Котяй Максим;

    ІІ місце – Гнітій Максим;

    ІІІ місце – Окара Дмитро.

    Дівчата 2010 р.н. та молодші на дистанції 30 м.

    І місце – Вербицька Поліна;

    ІІ місце – Крощенко Анастасія;

    ІІІ місце – Великодна Валерія.

    Хлопці 2010 р.н. та молодші на дистанції 200 м.

    І місце – Котяй Максим;

    ІІ місце – Окара Дмитро;

    ІІІ місце – Гнітій Максим.

    Дівчата 2010 р.н. та молодші на дистанції 200 м.

    І місце – Вербицька Поліна;

    ІІ місце – Каніщева Євгенія;

    ІІІ місце – Великодна Валерія.

    Юнаки 2008-2009 р.н. на дистанції 30 м.

    Читать дальше »

  • 18Окт

    Вихованці спортивного клубу «Легіон», які представляли Охтирку на турнірі серед 550 спортсменів у складі збірних команд Харківської, Сумської та Запорізької обл., в серйозній конкуренції досягли високих результатів та вибороли п’ять I місць, три II місця, чотири ІІІ місця.

    Щиро вітаємо переможців, що заняли місця:

    Арсен Копил – I, ката, III - куміте;

    Катерина Бабенко – I, ката;

    Даніїл Шевченко – I, ката, I, куміте;

    Олександр Камчатний – I, куміте;

    Кирило Овчаренко – II, куміте;

    Віталій Думчиков – II, куміте;

    Шаповалов Єгор –  II, ката;

    Дмитрій Давидов – III, куміте;

    Артем Колодяжний – III, куміте;

    Анастасія Лябах – III, куміте.

     В'ячеслав Копил. Тренер СК «Легіон».