НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

  • 02Мар

    Охтирські спортсмени взяли результативну участь у Відкритому Чемпіонаті Харківської області з карате SKIF в легкоатлетичному манежі стадіону ХТЗ. 

    У Чемпіонаті взяли участь команди з Харківської, Сумської, Запорізької та Донецької областей, більше 560 спортсменів з 23 клубів. Організація турніру була на високому рівні, бої велися на чотирьох татамі.

    Охтирські юнаки і дівчата гідно представляли наше місто і в результаті привезли додому нагороди за зайняті призові місця:

    Доля Артур – I місце;

    Шейко Нікіта – II місце;

    Богомол Владислав – II місце;

    Москаленко Тимур -  II місце;

    Овчаренко Кирило – II місце;

    Костюк Мар’яна – II місце;

    Стрижак Ілля – III місце;

    Велигорська Анастасія – III місце;

    Горобійченко Анастасія – III місце;

    Федоров Андрій – III місце;

    Лісняк Олександр – III місце;

    Кириченко Дмитро – III місце.

  • 14Фев

    За результатом розіграшу Кубку міста з футзалу серед дітей 2008-2009 р. н., організованого відділом молоді та спорту, визначилася краща команда Охтирки - команда ЗОШ №4 імені О. Вишні.

     Розіграш Кубку міста з футзалу пройшов 6-7 лютого 2018 року в спортивно-житловому комплексі «Нафтовик», в якому взяли участь 10 команд загальноосвітніх шкіл міста.

    За результатами ігор переможцями визначено:

    І місце – ЗОШ №4 (тренер Дядик В.І.);

    ІІ місце - ЗОШ №5 (тренер Гетьман Є.О.);

    ІІІ місце - ЗОШ  №1 (тренер Наумов С.В.).

     Кращими гравцями турніру стали:

    У номінації «Кращий захисник» - Сергієнко Ігор, Курило Олександр (ЗОШ №4);

    У номінації «Кращий бомбардир» - Соловей Владислав (ЗОШ №5);

    У номінації «Кращий нападник» - Карасташ Ростислав (ЗОШ №1);

    У номінації «Кращий воротар» - Голосов Максим (ЗОШ №5).

    Команди-переможці були нагороджені кубками та грамотами відділу молоді та спорту.

     Офіційний сайт Охтирської міської ради.

  • 01Фев

    27 січня у м. Суми відбувся чемпіонат області з боротьби самбо серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат. Участь у змаганнях взяли і юні спортсмени Охтирської ДЮСШ.

    Переможцями  змагань стали: Закаблук Денис, Алієв Арсен, Волков Антон, Мандрика Олександр, Оксанчук Артур, Кра­с­нюков Дмитро, Карпенко Іван, Чернишенко Іван, Тіхонов Артур, Вальченко Валерія, Кулакова Ангеліна.

    Друге місце зайняли: Овчарік Єва, Резніченко Анна, Руденко Ярослав, Катрич Артем, Кармалига Олександр.

    Третє місце вибороли: Винник-Крупчан Арсен, Канівець Станіслав,Баранов Ярослав, Роскошний Володимир.

    Ми вітаємо юних спортсменів та бажаємо їм нових перемог.

     Охтирська ДЮСШ.

     

  • 24Янв

    15-16 січня в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбувся Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні, серед збірних команд міст та районів.

    У змаганнях взяли участь близько 500 учасників із Сумської,  Харківської,Чернігівської, Херсонської, Черкаської, Запорізької, Дніпропетровської та Волинської областей.

    Охтирські легкоатлети досить вдало виступили на цих змаганнях.

     

    В командному заліку, як серед юнаків,так і серед дорослих, охтирчани вибороли друге місце, поступившись лише команді обласного центру.

    В особистому заліку серед юнаків переможцями та призерами стали: Канівець Максим - І місце в бігу на 2000 м. з/п, Сахно Сергій - ІІ місце в потрійному стрибку, Табачун Руслана - ІІІ місце в стрибку у довжину, Косенко Дарія - ІІІ місце в бігу на 60 м., Токарєв Артем - ІІІ місце в стрибку у довжину, Васильченко Владислав - ІІІ місце в потрійному стрибку.

     Офіційний сайт Охтирської міської ради.

     

  • 04Янв

    Високий рівень боротьби показали у м. Ромни на відкритому турнірі з дзюдо, присвяченому Дню Святого Миколая, вихованці Охтирської ДЮСШ.

      Борці нашої команди піднялись на почесний п’єдестал пошани:

    І місце - Мазкун Володимир, Баранова Катерина;

    ІІ місце - Сергієнко Іван, Іванов Роман, Рогальський Владислав, Чернишенко Іван;

    ІІІ місце - Роскошний Володимир, Ковбата Данило, Колодяжний Єгор, Тіхонов Артур, Цибін Микола.

    Щиро вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм перемог на змаганнях вищого рівня!

     Офіційний сайт Охтирської міськради.

  • 04Янв

    У спортивній залі ЗОШ №3, за підтримки відділу молоді і спорту та ФНТ   м. Охтирки, відбувся командний турнір з настільного тенісу.

     Згідно з положенням, до складу команди входить 1 дорослий і 1 дитина, не залежно від статі. За результатом напруженої спортивної боротьби визначилися переможці та лідери:

    І місце – команда «Альфа»,                       у складі - Лебідь А.М,  Удовіченко Іван;

    ІІ місце – команда «Дружба»,                   у складі - Сокиркін К.М., Чиж Тая;

    ІІІ місце – команда «Динаміт»,               у складі - Огреб В.М., Богдан Роміо.

    Грамотами за волю до перемоги нагороджені спортсмени: Ткаченко Андрій; Конвісар Владислав; Приходько Вадим; Гаранжа Анна.

    Всі призери нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками.

    Кожна дитина отримала солодкий подарунок до Новорічних свят від Федерації настільного тенісу м. Охтирка (голова - Лебідь А.М).

     Офіційний сайт Охтирської міської ради.

  • 04Янв

    КДК ФФУ вынес решение по скандальному эпизоду во время матча 19-го тура УПЛ между “Зарей” и “Шахтером”.

    Контрольно- дисциплинарный комитет Федерации футбола Украины вынес решение по поединку 19-го тура УПЛ “Заря”-“Шахтер”, в котором арбитр встречи Сергей Бойко удалил троих игроков “оранжево-черных”, что повлекло за собой эмоциональную реакцию тренерского штаба донецкой команды.

    Таким образом, защитник “горняков” Ярослав Ракицкий получил трехматчевую дисквалификацию. Главный тренер Паулу Фонсека пропустит одну встречу. Условный бан на один поединок заработали ассистенты наставника – Нуну Кампуш, Игор Дуляй, а также игроки Факундо Феррейра и Алан Патрик.

    Самое серьезное наказание досталось тренеру вратарей Антониу Феррейра. Он не сможет посещать матчи с участием “Шахтера” до конца нынешнего сезона.

    Отметим, что данная дисквалификация распространяется на матчи национального первенства и Кубка Украины.

    Вашему вниманию стартовые игры донецкого “Шахтера” в 2018 году: 17 февраля – “Шахтер”-“Черноморец”, 24 февраля - “Шахтер”-“Зирка”, 3 марта - “Карпаты”-“Шахтер”

     

  • 27Дек

    На території полігону військової частини А0563 проведено міську національно-патріотичну гру «Захисники», ініційовану та організовану відділом молоді та спорту за підтримки комунальної установи Сумської обласної ради «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання» та військової частини А0563.

    Учасниками гри стали 8 команд: «Кульбабки» (ЗОШ №5), «КамАЗ» та «УАЗ» (ДНЗ «Охтирський центр ПТО»), «21 рота» (Охтирський коледж СНАУ), «91 полк» (військова частина А0563), «НГУ» (військова частина 2276), «Пам'ять 1» та «Пам'ять 2» (ГО «Охтирський військово-спортивний клуб «Пам'ять»).

    Читать дальше »

  • 27Дек

    Стали известны результаты жеребьевки Лиги чемпионов и Лиги Европы.

    Состоялась жеребьевка 1/8  финала Лиги чемпионов. Пары 1/8 финала выглядят так:

     “Шахтер” – “Рома”

    “Ювентус” – “Тоттенхэм”

    “Базель” – “Манчестер Сити”

    “Порту” – “Ливерпуль”

    “Севилья” – “Манчестер Юнайтед”

    “Реал” – “ПСЖ”

    “Челси” – “Барселона”

    “Бавария” – “Бешикташ”

    “Шахтер” проведет первый матч в Харькове – 21 февраля. Ответный матч состоится в Риме 13 марта.

     

    Так же, в штаб-квартире УЕФА швейцарском Ньоне, прошла процедура жеребьевки 1/16 финала Лиги Европы.

    В результате жеребьевки были определены следующие пары:

    “АЕК” – “Динамо Киев”

    “Боруссия Д” – “Аталанта”

    “Ницца” – “Локомотив М”

    “Копенгаген” – “Атлетико М”

    “Спартак” – “Атлетик Б”

    “Селтик” – “Зенит”

    “Наполи” – “РБ Лейпциг”

    “Црвена Звезда” – “ЦСКА Москва”

    “Лион” – “Вильяррел”

    “Реал Соседад” – “Ред Бул Зальцбург”

    “Партизан” – “Виктория Плзень”

    “Стяуа” – “Лацио”

    “Лудогорец” – “Милан”

    “Астана” – “Спортинг”

    “Эстерсунд” – “Арсенал”

    “Марсель” – “Брага”.

  • 21Дек

    8-9 грудня 2017 року в Охтирській ДЮСШ були проведені змагання з дзюдо: відкрита першість Охтирської ДЮСШ серед юнаків 2010-2012 р.н. та дівчат 2005 р.н. та молодших,  та відкрита першість міста Охтирка серед юнаків та дівчат 2007-2009 р.н. за підтримки відділу молоді та спорту Охтирської міської ради.

     В змаганнях приймали участь вихованці Охтирської ДЮСШ відділень дзюдо (тренери Меєрович Ю.М., Єлізарова Л.П., Кісіль В.І., Кравченко Ж.І.) та самбо (тренер Єрмоленко О.О.) та учні ЗОШ с. Комиші Охтирського району (тренер Рябчинський Г.В.).

    Читать дальше »