НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 07Фев

  Опівночі на лінію «102» надійшло повідомлення про пограбування від 18-річного жителя Охтирки. Хлопець розповів, що на нього напали двоє невідомих. Підбігли ззаду, повалили на землю і почали наносити удари по всьому тілу. Потім витягли з кишені мобільний телефон і побігли в невідомому напрямку.

  Правоохоронці негайно виїхали на місце події. Уважно вислухавши потерпілого та занотувавши всю необхідну інформацію, полі­цейські розпочали пошуки зловмисників. Невдовзі було встановлено дані цих молодиків та можливі місця їх перебування.

  Слідуючи за визначеними адресами, оперативники вийшли на слід грабіжників. Ними виявилися 18-річний мешканець Охтирського району та 20-річний житель Писарівського району. На даний час хлопці здобувають професійну освіту в навчальних закладах міста. І разом винаймають квартиру в Охтирці.

  Спочатку хлопці вдавали, що нічого не розуміють, і категорично заперечували свою причетність до нападу. Проте потерпілий впізнав нападників і явні докази свідчили протилежне. Тож підозрюваним нічого не залишалося, як у всьому зізнатися.

  З‘ясувалось, що того вечора приятелі відпочивали в одному з розважальних закладів міста. Коли кошти скінчились, молодики пішли «бродити» по місту. На одній із вулиць вони випадково помітили хлопця, який розмовляв по мобільному телефону. Оскільки товариші потребували коштів на розваги, вирішили заволодіти мобільником перехожого. Підібравши «зручне», на їх погляд, місце, нападники збили юнака з ніг, нанесли кілька ударів, вихопили телефон і побігли на квартиру, де тимчасово проживають, сподіваючись залишитись невпізнаними.

  «Наразі поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 Кримінального Кодексу України «Грабіж», - коментує начальник Охтирського відділу поліції Руслан Кладько. – Розпочаті слідчі дії, які повинні встановити ступінь вини кожного з підозрюваних, готуються матеріали до суду для визначення їм запобіжного заходу. Слідчі перевіряють затриманих на причетність до скоєння інших аналогічних злочинів».

  Відділ комунікації поліції Сумської обл.

   

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.