НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 19мая

  В Охтирський міськвідділ міліції звернулися дві місцеві жительки, які постраждали від телефонних шахраїв. Аферисти на людській довірі «збагатились» на 14 000 гривень.

  74-річній пенсіонерці зателефонували на мобільний з прихованого номера. У телефонній розмові шахрай повідомив, що її онук знаходиться у міліції. Для того, щоб залагодити справу, потрібно переказати 10 000 гривень на рахунок, номер якого він повідомив.

  Аби визволити онука, старенька назбирала вказану суму грошей і перерахувала на рахунок зловмисника. Лише після цього жінка здогадалася зателефонувати хлопцеві. Той був здивований розповіддю схвильованої бабусі та повідомив, що у нього все в порядку і ніяких проблем немає. Тоді потерпіла звернулася за допомогою до міліції.

  Другою жертвою телефонного шахрая стала 48-річна охтирчанка. Її співрозмовник назвався працівником міліції. Шахрай повідомив, що син жінки затриманий і йому грозить тюрма, а для його звільнення слід негайно перерахувати 4000 гривень на вказаний ним номер рахунку.

  Потерпіла, аби допомогти рідній кровиночці, зібрала 4000 гривень і відправила на вказаний рахунок. А вже пізніше довідалася, що її син знаходиться на роботі і в нього все гаразд.

  «Правоохоронці вже неодноразово попереджували та застерігали громадян про подібні шахрайські схеми, і все ж таки люди, поки самі не потраплять на злодійську «вудку», мало прислухаються до наших порад, - говорить виконуючий обов‘язки начальника Охтирського міськвідділу міліції Руслан Кладько, – Коли вам телефонують і повідомляють, що хтось з ваших близьких родичів нібито потрапив до міліції за вчинення злочину, і за не притягнення їх до кримінальної відповідальності необхідно заплатити певну суму у гривнях, доларах чи євро - знайте, так діють шахраї! Тому, щоб не втратити свої заощадження, негайно припиніть спілкування з невідомими, покладіть слухавку і зв’яжіться зі своїми родичами, щоб переконатися, що з ними все гаразд. Ваша виваженість та обережність - гарант вашої ж безпеки!»

  Наразі за даними фактами відкриті кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 (шахрайство) та 185 (крадіжка) Кримінального Кодексу України.

  Юлія Табирця. СЗГ Охтирського МВ УМВС України в Сумській області.

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.