НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 09Сен

  Правоохоронці констатують: в усіх трьох випадках зловмисниці діяли за однією й тією ж схемою - поки одна відволікала господарів «перевіркою» газової плити, інша швидко оглядала житло і викрадала гроші та ювелірні вироби.

  Відтак, тільки за один день за рахунок довірливих охтирчанок крадійки збагатилися на три тисячі гривен та поцупили кілька одиниць золотих і срібних прикрас.

  Працівники поліції відкрили кримінальні провадження та розпочали пошуки псевдогазівниць: на вигляд молодим жінкам близько 30-ти років, зростом 160-165 см, мають смаглявий колір шкіри і темні короткі зачіски.

  Правоохоронці застерігають громадян від зайвої довірливості: не впускайте у свої будинки і квартири незнайомих людей, ким би вони не називались і під яким би приводом не намагалися увійти до вашого житла.

  Найбільше від рук такого роду злодіїв потерпають пенсіонери і літні одинокі люди. Тож їх найперше слід застерегти від подіб­них «візитерів». Окрім того, поліцейські рекомендують громадянам заздалегідь домовлятися з представниками комунальних служб, щоб вони попередньо телефонували і повідомляли про необхідність оглянути те чи інше обладнання, встановлене у приватному помешканні.

  Будьте уважні, обачні та розсудливі – і вам не доведеться стати жертвою злочину. Проте якщо вже так склалися обставини, і ви потерпіли від рук злочинців – невідкладно сповістіть про це на спецлінію «102». Чим скоріше поліція розпочне розслідування та пошуки зловмисників, тим більше шансів на успішне розкриття злочину та повернення викраденого майна.

  Поліція Охтирки розшукує зловмисниць, які обікрали 91-річну жінку.

  Старенька жителька Охтирки після візиту до неї додому двох незнайомок виявила зникнення 2300 доларів США, більше десяти тисяч гривень та всіх ювелірних прикрас. В поліції відкрили кримінальне провадження і розпочали пошук зловмисниць.

  Зі слів потерплої, в двері її квартири постукали дві незнайомки, які назвалися співробітницями газової служби. Вони повідомили, що прийшли перевірити технічний стан газової плити пенсіонерки. Літня жінка впустила «перевіряючих». Зайшовши в квартиру, одна з жінок стала начебто оглядати газову плиту, а інша пішла по квартирі, нібито теж щось перевіряючи. Після того як «візитерки» пішли, пенсі­онерка виявила зникнення всі своїх золотих прикрас та заощаджень.

  У поліції за цим фактом розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України та ведуть пошуки зловмисниць.

  Як повідомила старенька, на вигляд обом жінкам близько 30 років. Вони середнього зросту – 160-170 см, мають короткі зачіски і темне волосся.

  Правоохоронці вкотре звертаються до громадян з проханням не впускати незнайомих людей до своїх домоволодінь, ким би ті не називалися. Слід обов’язково запитати у них документи, які б підтвердили їх службові повноваження, а потім зателефонувати до тієї організації, яку вони начебто представляють, і уточнити, чи й справді там працює така людина. І тільки отримавши відповідь, слід вирішувати, чи впускати несподіваного гостя до свого житла, чи краще взагалі домовитися з ним про візит у більш зручний для вас час, коли вдома будуть інші члени вашої родини.

   Сектор комунікації  ГУНП в Сумській обл.

   

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.