НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

  • 06Дек

    В приміщенні Охтирської центральної дитячої бібліотеки нагороджено переможців міського літературного конкурсу серед дітей та молоді, що кожного року проводиться відділом молоді та спорту за темою «З Україною в серці».

     Конкурс проводився у трьох номінаціях: “Поезія”, “Проза”, Твір-роздум на задану тему в трьох вікових категоріях.

    В цьому році на розгляд журі були представлені 122 роботи від 74 учасників з міських шкіл та ДНЗ «Охтирський центр ПТО».

    Під час церемонії нагородження переможців конкурсу, члени журі поділилися своїми думками про роботи учнів, відзначали найкращих та побажали творчих успіхів кожному. Діти зачитали свої роботи на загал, присутні мали можливість почути їх у авторському виконанні.  Вихованці ОМЦПО-МАН підготували для учасників і гостей заходу цікаві номери художньої самодіяльності.

    Переможцями  конкурсу  стали:

    І вікова категорія, номінація «Поезія»:

    І місце – Невдачина Аліса (ЗОШ №11);

    І місце – Пастернак  Катерина (ЗОШ №1);

    ІІ місце – Корнієнко Єлизавета (ЗОШ №3);

    ІІІ місце – Бондар Владислав (ЗОШ №6).

     ІІ вікова категорія, номінація «Поезія»:

    І місце – Смага Марія (ЗОШ №1);

    ІІ місце – Альжинська Анастасія (ЗОШ №4);

    ІІ місце – Вашева Марія (ОМЦПО-МАН);

    ІІІ місце – Зубченко Катерина (гімназія);

    Подяка – Волковій Світлані (ЗОШ №1) та Крощенко Дарині (ЗОШ №9).

     ІІІ вікова категорія, номінація «Поезія»:

    І місце – Криклива Ольга (ЗОШ № 4);

    ІІ місце – Максакова Катерина (ЗОШ №3);

    ІІ місце – Гончаренко Тетяна (ЗОШ №6);

    ІІІ місце – Голівець Єгор (ЗОШ №1).

     ІІ вікова категорія, номінація «Проза»:

    І місце – Івах Анна (гімназія);

    ІІ місце – Васильченко Юлія (ЗОШ №8);

    ІІ місце – Сиротюк Софія (ЗОШ №1);

    ІІІ місце – Онищенко Валерія (ЗОШ №1).

     ІІІ вікова категорія, номінація «Проза»:

     І місце – Гурбанова Карина (гімназія);

    ІІ місце – Бугай Ольга (ЗОШ №3);

    ІІІ місце – Заяць Інна  (ЗОШ №8);

    ІІІ місце – Тесменецька Катерина (ДНЗ «Охтирський центр ПТО»).

     І вікова категорія, номінація «Твір-роздум на тему «З Україною в серці»:

    І місце – Колодяжний Артем (ЗОШ №1);

    ІІ місце – Колесник Дарина (ЗОШ №3);

    ІІІ місце – Киричок Єлизавета (гімназія).

     ІІ вікова категорія, номінація «Твір-роздум на тему «З Україною в серці»:

    І місце – Кузнєцова Діана (ЗОШ №1);

    ІІ місце – Неверовська Вікторія (гімназія);

    ІІ місце – Тимошенко Владислав (ЗОШ №1);

    ІІІ місце – Костюк  Мар’яна (ЗОШ №1).

     ІІІ вікова категорія,

    номінація «Твір-роздум на тему «З Україною в серці»:

    І місце – Ковальчук  Анна (ЗОШ №3).

    Подяки були вручені: Аргуновій Юлії (ЗОШ №4), Волковій Світлані (ЗОШ №1), Крощенко Дарині (ЗОШ №9), Череді Ганні (ЗОШ  №11), Рубан Владиславу (ОМЦПО-МАН), Більченко Анастасії (гімназія), Кубишкіну Іллі (ЗОШ №8), Криницькій Анастасії (ЗОШ №3).

    Переможці конкурсу були нагороджені  грамотами міського голови та подарунками відділу молоді та спорту.

     Офіційний сайт Охтирської міської ради.

     

    Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.