НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 16Ноя

  ПРАЦЮЄ  РЫБНЫЙ  ПАТРУЛЬ

  З 8 вересня 2017 року запрацював із якісно новими стандартами роботи Сумський рибоохоронний патруль Управління Державного агентства рибного господарства у Сумській області (Сумський рибоохоронний патруль), якій є територіальним органом Держрибагентства України та діє у складі Держрибагентства як відокремлений структурний підрозділ.

  Основним завданням Сумського рибоохоронного патруля є організація здій­снення заходів з охорони риби, інших водних біоресурсів та регулювання рибальства у рибогосподарських водних об’єктах області.

  З цією метою Управлінням Державного агентства рибного господарства у Сумській області здійснюється:

  - проведення заходів з регулювання любительського рибальства;

  - контроль за станом запасів і ра­ціональним використанням риби та інших водних біоресурсів;

  - контроль за проведенням робіт з відтворення водних біоресурсів і вселення молоді цінних видів промислових риб у рибогосподарські водні об’єкти;

  - контроль за своєчасністю та повнотою надання звітної інформації від суб’єктів господарювання щодо здійснення спеціального використання водних біоресурсів та здійснення аквакультури.

  Шановні читачі! Сумський рибоохоронний патруль щиро сподівається на співпрацю з небайдужими громадянами, добросовісними рибалками-любителями, істинними цінителями навколишнього середовища. Тому для забезпечення оперативного реагування на факти браконьєрства просимо всіх, хто бачить незаконний вилов риби на водоймах Сумщини чи збут біоресурсів та незаконних знарядь лову, терміново повідомляти на «гарячу» лінію Сумського рибоохоронного патруля: (096) 83-82-570 та всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52–50.

   

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.