НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 27Дек

  На території полігону військової частини А0563 проведено міську національно-патріотичну гру «Захисники», ініційовану та організовану відділом молоді та спорту за підтримки комунальної установи Сумської обласної ради «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання» та військової частини А0563.

  Учасниками гри стали 8 команд: «Кульбабки» (ЗОШ №5), «КамАЗ» та «УАЗ» (ДНЗ «Охтирський центр ПТО»), «21 рота» (Охтирський коледж СНАУ), «91 полк» (військова частина А0563), «НГУ» (військова частина 2276), «Пам'ять 1» та «Пам'ять 2» (ГО «Охтирський військово-спортивний клуб «Пам'ять»).

  На початку заходу начальник відділу молоді та спорту Охтирської міської ради Світлана Долганова привітала всіх учасників із початком гри, як складової національно-патріотичного виховання молоді. У 2017 році при Охтирській міській раді створена координа­ційної рада з питань національно-патріотичного виховання, затверджений її план роботи на 2018 рік.

  Команди змагалися у трьох видах змагань: вікторина з історії України, огляд якості (рівня) початкової військової підготовки: конкурс «Складання бойової зброї на швидкість», військово-тактична підготовка у формі гри на місцевості з використанням елементів пейнтболу.

  Кожна команда, незважаючи на жорстку боротьбу, змогла вибороти призові місця, а саме:

  Вікторина з історії України:

  I місце – команда «Пам'ять 1»;

  II місце – команда «КамАЗ»;

  III місце – команда «21 рота».

  Конкурс «Складання бойової зброї на швидкість»:

  I місце – «НГУ»;

  II місце – команда «Пам'ять 1»;

  III місце – команда «КамАЗ».

  Військово-тактична підготовка у формі гри на місцевості з використанням елементів пейнтболу:

  I місце – «91 полк»;

  II місце – команда «КамАЗ»;

  III місце – «НГУ».

  За результатами усіх конкурсів:

  I місце – «НГУ»;

  II місце – команда «КамАЗ»;

  III місце – команда «Пам'ять 1».

  Команди-переможці  та команди-учасниці були нагороджені грамотами відділу молоді та спорту  Охтирської міської ради.

  Висловлюємо щиру вдячність командуванню військовій частині А0563 та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю у національно-патріотичному вихованні, а гра "Захисники" стане традиційною.

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.