НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 25Окт

  На святкування 25-річчя Охтирської дитячої художньої школи імені Т.Г.  Шевченка зібралися не лише сьогоднішні учні та викладачі, а й випускники минулих років, батьки, депутати міської ради, творчі особистості нашого міста.

  Художня школа - це не просто будівля, де навчають малювати, створювати різні красиві вироби, це справжня Країна образотворчого мистецтва, де живуть свої Феї та Ча­рів­ники Пензля і Фарб. Святкування розпочали з найрізноманітніших майстер-класів, де викладачі і учні продемонстрували свої можливості, навчили бажаючих створювати прекрасне власними руками та зацікавили тим, що кожен може спробувати і створити диво самостійно.

  В ході урочистостей присутні переглянули документальну стрічку про школу-іменинницю, директор ОДХШ Олена Дараган вручила грамоти за багаторічну віддану працю та з нагоди святкування 25-річчя Охтирської дитячої художньої школи ім. Т. Г. Шевченка всім працівникам школи, було багато подарунків, квітів, святкових повітряних кульок та торти.

  Сьогодні ми не можемо уявити Охтирку без дитячої художньої школи, адже майстрами пензля розмальовано стіни дитячого відділення лікарні та стіни центру реабілітації дітей, лавки в міському парку та на зупинках. На рахунку учнів і вчителів участь в акції «Малюнок солдату», щорічні виставки дитячих робіт в бібліотеках, майстер-класи, участь в загальноміських заходах, ярмарках та виставках.

  Є надія, що наша "художка" житиме і творитиме ще багато років, а її учні нестимуть славу місту і країні у світ.

  Святкову програму ювілярам забезпечили заклади культури та позашкілля.

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

   Редакція газети “Ахтырка” приєднується до привітань з ювілеєм і бажає педагогічному колективу художньої школи, її учням процвітання і нових творчих  вершин!

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.