НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 25Окт

  Дванадцять різновікових спортсменів взяли участь у традиційному жовтневому шаховому турнірі, присвяченому пам’яті нашого земляка, першого шахового майстра Сумщини, відомого шахового композитора світового рівня Лева Капусти. 

  Працівники відділу молоді та спорту зібрали в міському краєзнавчому музеї справжніх любителів гри в шахи.

  Перед початком змагань головний зберігач фондів Охтирського краєзнавчого музею Олена Бойко зачитала листа-привітання до любителів старовинної мудрої гри від сина майстра, гросмейстера України з шахової композиції Віктора Капусти, який побажав спортивних успіхів учасникам, міцного здоров’я та щастя і виразив вдячність директору музею, працівникам закладу, присутнім за збереження світлої пам’яті про його батька, Лева Мойсейовича.

  Науковий співробітник КЗ «Охтирський міський краєзнавчий музей» Юрій Берест розповів учасникам турніру про життя та спортивні досягнення шахового майстра, побажав кожному дійти до шахових  вершин, як Лев Капуста.

  Спортсмени змагалися у двох вікових категоріях: діти та дорослі.

  Учасниками змагань були учні першої, третьої, п’ятої та шостої школи, студенти коледжу СНАУ, мешканці міста.

   Переможцями серед дітей стали:

  І місце – Міхєєва Аліса (ЗОШ №1);

  ІІ місце – Варавенко Владислав (ЗОШ №6);

  ІІІ місце – Жмурко Микола (ЗОШ №5).

   

  Грамотою за участь та волю до перемоги була нагороджена наймолодша учасниця турніру Криницька Анастасія, учениця ЗОШ №3.

  Переможцями серед дорослих стали: 

  І місце – Голка Володимир Іванович;

  ІІ місце – Ойхман Валерій Борисович;

  ІІІ місце – Геращенко Віталій Олександрович.

  Грамотами за участь та волю до перемоги були нагороджені Лавриненко Інна Миколаївна, Гаркуша Олександр Олександрович, Максаков Віктор Миколайович.

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.