НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

  • 27Ноя

    Більше 80 спортсменів взяли участь у відкритій першості міста Охтирки з легкої атлетики, що проходила вихідними у спортивній залі військової частини А0563.

    Змагання проводились серед хлопців та дівчат 2010 р.н. та молодше, 2008-2009 р.н., 2006-2007 р.н., 2004-2005 р.н., на дистанціях 30 м, 200 м, 300 м, 400 м.

    Переможцями у своїх вікових категоріях та дистанціях стали:

    Хлопці 2010 р.н. та молодші на дистанції 30 м.

    І місце – Котяй Максим;

    ІІ місце – Гнітій Максим;

    ІІІ місце – Окара Дмитро.

    Дівчата 2010 р.н. та молодші на дистанції 30 м.

    І місце – Вербицька Поліна;

    ІІ місце – Крощенко Анастасія;

    ІІІ місце – Великодна Валерія.

    Хлопці 2010 р.н. та молодші на дистанції 200 м.

    І місце – Котяй Максим;

    ІІ місце – Окара Дмитро;

    ІІІ місце – Гнітій Максим.

    Дівчата 2010 р.н. та молодші на дистанції 200 м.

    І місце – Вербицька Поліна;

    ІІ місце – Каніщева Євгенія;

    ІІІ місце – Великодна Валерія.

    Юнаки 2008-2009 р.н. на дистанції 30 м.

    І місце – Крощенко Артем;

    ІІ місце – Сорокін Константин;

    ІІІ місце – Євстафьєв Артем.

    Дівчата 2008-2009 р.н. на дистанції 30 м.

    І місце – Прокопенко Вікторія;

    ІІ місце – Педченко Євгенія;

    ІІІ місце – Нестеренко Марія.

     Юнаки 2008-2009 р.н. на дистанції 200 м.

    І місце – Крощенко Артем;

    ІІ місце – Решетков В’ячеслав;

    ІІІ місце – Губар Роман.

     Дівчата 2008-2009 р.н. на дистанції 200 м.

    І місце – Нестеренко Марія;

    ІІ місце – Колєснікова Соня;

    ІІІ місце – Прокопенко Вікторія.

    Юнаки 2006-2007 р.н. на дистанції 30 м.

    І місце – Гнітій Владислав;

    ІІ місце – Панасейко Микола;

    ІІІ місце – Тарасенко Денис.

    Дівчата 2006-2007 р.н. на дистанції 30 м.

    І місце – Гейко Катерина;

    ІІ місце – Гриб Діана;

    ІІІ місце – Лукутіна Євгенія;

    ІІІ місце – Асмоловська Анастасія.

    Юнаки 2006-2007 р.н. на дистанції 300 м.

    І місце – Панасейко Микола;

    ІІ місце – Карнаушенко Роман;

    ІІІ місце – Тарасенко Денис.

    Дівчата 2006-2007 р.н. на дистанції 300 м.

    І місце – Гриб Діана;

    ІІ місце – Щома Олександра;

    ІІІ місце – Лукутіна Євгенія.

    Юнаки 2004-2005 р.н. на дистанції 30 м.

    І місце – Коваленко Ігор;

    ІІ місце – Четверик Артем;

    ІІІ місце – Романов Максим.

    Дівчата 2004-2005 р.н. на дистанції 30 м.

    І місце – Саєнко Сніжана;

    ІІ місце – Більська Дарія;

    ІІІ місце – Криворучко Соня.

    Юнаки 2004-2005 р.н. на дистанції 400 м.

    І місце – Маслюк Нікіта;

    ІІ місце – Коваленко Ігор;

    ІІІ місце – Романов Максим.

    Дівчата 2004-2005 р.н. на дистанції 400 м.

    І місце – Саєнко Сніжана;

    ІІ місце – Більська Дар’я;

    ІІІ місце – Капуста Дар’я.

     Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями відділу молоді та спорту Охтирської міської ради.

     

    Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.