НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 14Дек

  Президент України підписав закон,  за яким медіагрупи отримають право вимагати з провайдерів плату за мовлення каналів в їх мережах.

  Законопроект №3504 «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіо- мовлення» (щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій в складі універсальної програмної послуги)» набирає чинності 1 січня 2017 року.

  Згідно закону, з нового року медіагрупи отримують право вимагати з операторів платного телебачення плату за мовлення каналів в їх мережах. Медіагрупи вже озвучили мінімальну вартість контенту для мереж платного телебачення. Канали будуть продаватися тільки пакетами, їх вартість буде дійсна тільки для абонентів, які укладуть договір в грудні 2016 року.

   Мінімальна вартість контенту на сьогоднішній день така: Пакет каналів “1 + 1 media” (6 каналів: «1 + 1», «2 + 2», «ТЕТ», «Плюс-плюс», «Уніан ТБ» і «Бігуді») - 0,75 грн. за 1 абонента в місяць.

  Пакет каналів “StarLightMedia” (6 каналів: «СТБ», «ICTV», «Новий канал», «QTV», «М1» та «М2») - 0,75 грн. за 1 абонента в місяць. З 1 січня вартість дистрибуції складе 1,5 грн. за абонента.

  Пакет каналів «Медіа Група Україна» (3 канали: «Україна», «НЛО TV» і «Індиго TV») - 0,45 грн. за 1 абонента в місяць.

  Пакет каналів “Inter Media Group” (9 каналів: «Інтер», «НТН», «Мега», «Enter-фільм», «Піксель», «K1», «K2», «Zoom» і «EuroNews») - 3 грн. за 1 абонента в місяць.

  «5 канал» - 0,1 грн. за 1 абонента в місяць.

  Вартість, встановлена медіагрупою, буде додатково узгоджуватися з провайдерами та залежати від їх клієнтської бази. За словами представників медіагруп, в січні 2017 року представлені на сьогоднішній день ціни можуть вирости в кілька разів.

  Законопроект №3504 був розроблений в жовтні минулого року і в листопаді потрапив на розгляд до Верховної Ради України. Він кілька разів допрацьовувався, і був прийнятий 6 жовтня 2016 року. Президент України Петро Порошенко підписав законопроект 3 грудня цього року.

  Источник: inforesist.org

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.